کارخانجات آماده بهره برداری

Some of our clients´ construction sites.

آنالیز

بیرک مایر قادر است با آنالیزی دقیق از بازار کار،موفقیت تولیدات شما را به صورت واقع بینانه ارزیابی کند .بر اساس اطلاعات بازار، طرح توجیهی مربوط به پروژه شما محاسبه می شود  و بهترین راههای ممکن برای سرمایه گذاری مورد ارزیابی قرار میگیرد.

 طراحی

متخصصین ما دارای تجربه و دانش فنی (know-how) بوده و برنامه ریزی دقیق تولید و جزء به جزء پروژه ، موجب ایجاد سهولت در پیشبرد کلیه مراحل پروژه میگردد. ما برای اخذ مجوزهای لازم جهت پروژه مورد نظر،شما را یاری می کنیم.

 

تولید ماشین آلات

با توجه به پروژه های در دست تولید، این شرکت ماشین آلات و قطعات مورد نیازپروژه ر ا از طیف محصولات بیرک مایر تامین نموده و یا بر حسب نیاز، ماشین آلات جدید طراحی و تولید می نماید.

 

ساخت بنای کارخانه

برای هر نوع ساختمان تولید, یک چیدمان منحصر به فرد ارائه داده می شود.با نظارت و سرپرستی مداوم در مراحل مختلف ساخت بنای کارخانه، این اطمینان به شما داده می شود که این بنا مطابق با طرح داده شده و به طور دقیق در حال اجرا می باشد، تا زمانی که بالاخره کارخانه برای بازدید نهائی آماده شود.

 

راه اندازی

چیدمان قطعات تولید شده توسط متخصصین فنی ما انجام می شود . درهمین فاصله پرسنل شما با چگونگی کار دستگاهها آشنا شده و مدیر طرح شرکت، آموزش های لازم را در محل کارخانه می دهد .سپس کارخانه آماده بهره برداری، طی یک مراسم رسمی به شما تحویل داده می شود.

 

خدمات پس از فروش

خدمات ما در سال های اولیه شروع پروژه شامل گارانتی در محل می باشد. در شرایط اضطراری، این شرکت هم به صورت فنی و هم اقتصادی شما و طرح شما را پشتیبانی می نماید . بعلاوه شما می توانید از سرویس ویژه این شرکت (سرویس مدیریت کارخانه) استفاده نمایید؛ بطور مثال،  متخصص ماشین آلات ما به مدت چند سال در کارخانه شما حضور فعال خواهد داشت.