تاریخچه

Technical drawing designed by Eng. Paul Birkmaier 1898

از سال 1898، نام بیرک مایر همگام با دانش مهندسی و فنی بنا گذاشته شد .در سال 1902 مهندس پاول بیرک مایر کارخانجات تولید ماشین و ابزار آلات را بنیان گذاشت وپس از او در سال 1948 این حرفه توسط پسرش، مهندس ولف بیرک مایر ادامه یافت . او این حرفه را با تولید ماشین آلات کارخانجات داروئی در آکسبورگ ادامه داد.

 کمپانی امروزی که بیانگرکیفیت بالا در صنعت پزشکی پیشرفته در کل جهان است، با نام اختصاری WOBA به ثبت رسیده است. از سال 1977 توماس و مانفرد بیرک مایر، مدیریت این کمپانی را به عهده گرفتند و امروزه نیز رهبری آن را در دست دارند . شرکت بیرک مایر به دلیل کیفیت بالای دستگاههای تولیدی خود وارائه خدمات پس از فروش اثر گذار از یک شهرت جهانی بعنوان تامین کننده در صنعت پزشکی برخوردار است .

از سال 1980 ایجاد کارخانجات آماده بهره برداری ( Turnkey ) در زمینه های پزشکی ، در دستور کار این کمپانی قرار گرفته و کارخانجات مهم و بزرگی در لیست مشتریان این کمپانی قرار دارند.

 از سال 1984 فعالیت های این شرکت گسترش یافته و طراحی و تولید ماشین آلات مخصوص طرح های مختلف را نیز در بر گرفته است .در این بخش ،این کمپانی مسائل فنی و مشکلات تولید را که شامل تکنولوژی تولید ، اتوماسیون و کنترل کیفیت می باشد را پوشش می دهد.

از سال 1988 بیرک مایر به عنوان مشاور برای طرح های  خاص بنا به نیاز مشتری شناخته شده است . وامروزه به عنوان بهترین مشاور و شریک برای شما می باشد.